Kariery

Dołącz do naszego zespołu w PLC DCS Pro Ltd.!

Czy pasjonujesz się sprzedażą i dobrze prosperujesz w świecie online? Jesteśmy podekscytowani możliwością zaproszenia utalentowanych osób, takich jak Ty, do dołączenia do naszego dynamicznego zespołu w PLC DCS Pro Ltd.!

Jako szybko rozwijająca się firma poszukujemy osób, które chcą wywrzeć wpływ i przyczynić się do naszego ciągłego sukcesu. Wierzymy, że dzięki Twojej wiedzy i entuzjazmowi będziesz idealnie pasować do naszej prężnie rozwijającej się firmy.

W PLC DCS Pro Ltd. będziesz miał okazję pracować z zespołem zaangażowanych profesjonalistów, współpracować przy ekscytujących projektach i kształtować przyszłość naszej firmy. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym ekspertem ds. sprzedaży, czy wschodzącą gwiazdą w branży, mile widziane są osoby zaangażowane, innowacyjne i gotowe do podejmowania nowych wyzwań.

Dołącz do nas, aby zrewolucjonizować krajobraz sprzedaży online i odblokować nowe możliwości rozwoju i sukcesu. Zrób kolejny krok w swojej karierze zawodowej z PLC DCS Pro Ltd.!

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Aplikuj już teraz i wyruszmy razem w tę ekscytującą podróż!

Obroty

Kierownik Sprzedaży

Pełny etat, Xiamen

Odpowiedzialność zawodowa:
  • Wykorzystaj stronę internetową i różne platformy mediów społecznościowych, aby poszerzyć bazę klientów.
  • Pomoc w przekształceniu zapytań w zamówienia.
Wymagania do pracy:
  • Dyplom ukończenia studiów wyższych lub wyższy, z certyfikatem CET-4 lub wyższym z języka angielskiego. Preferowane są kierunki związane z handlem międzynarodowym, językiem angielskim lub pokrewnymi dziedzinami.
  • Półroczne lub dłuższe doświadczenie w branży handlu zagranicznego (mile widziani zdolni absolwenci).
  • Pozytywne, entuzjastyczne podejście do sprzedaży, z marzeniem dążenia do sukcesu.

Asystent sprzedaży

OPIS PRACY:

Jako Asystent Sprzedaży w naszej firmie będziesz odgrywać kluczową rolę we wspieraniu funkcjonowania naszego działu sprzedaży. Do Twoich obowiązków będzie należeć planowanie strategii operacyjnej, codzienna analiza danych, aktualizacja treści i konserwacja, przy czym angielski będzie głównym językiem roboczym.

OBOWIĄZKI:
  • Szybko zapoznaj się z naszymi produktami i pomóż w tworzeniu listy produktów.
  • Odpowiedzialny za codzienną edycję, aktualizację i publikowanie treści na naszych stronach internetowych (Alibaba International, strona niezależna).
  • Wsparcie starszych pracowników sprzedaży w obsłudze dokumentów (takich jak faktury, umowy).
  • Wspieraj kierownika operacyjnego w zadaniach operacyjnych online.
  • Skutecznie organizuj i podsumowuj dane operacyjne.
  • Szybko i sprawnie wykonuj inne zadania zlecone przez przełożonych.

KWALIFIKACJE:

  • Dyplom ukończenia studiów wyższych lub wyższy, ze biegłą znajomością języka angielskiego (można skorzystać z tłumacza, akceptowany jest angielski na poziomie B 4 lub wyższym).
  • Silne umiejętności pisania i edytowania.
  • Dobre umiejętności planowania, uczenia się, komunikacji i koordynacji.
  • Koncentrujący się na szczegółach, odpowiedzialny, uczciwy, z silnym poczuciem pracy zespołowej.
  • Biegła znajomość podstawowych programów biurowych: Word, Excel itp.
  • Mile widziana znajomość podstaw Photoshopa i doświadczenie w operacjach Alibaba.