Karrierek

Csatlakozzon csapatunkhoz a PLC DCS Pro Kft.-nél!

Szenvedélyesen szereti az értékesítést, és boldogul az online világban? Örömünkre szolgál, hogy meghívást küldhetünk olyan tehetséges egyéneknek, mint Ön, hogy csatlakozzanak dinamikus csapatunkhoz a PLC DCS Pro Ltd.-nél!

Gyorsan növekvő vállalatként olyan egyéneket keresünk, akik szeretnének hatást gyakorolni és hozzájárulni további sikereinkhez. Úgy gondoljuk, hogy szakértelmével és lelkesedésével Ön tökéletesen megfelelne virágzó cégünknek.

A PLC DCS Pro Ltd.-nél lehetősége nyílik arra, hogy motivált szakemberekből álló csapattal dolgozzon, izgalmas projekteken működjön együtt, és alakítsa vállalkozásunk jövőjét. Legyen szó tapasztalt értékesítési szakértőről vagy az iparág feltörekvő sztárjáról, szívesen látunk olyan személyeket, akik elkötelezettek, innovatívak és készek új kihívásokra.

Csatlakozzon hozzánk az online értékesítési környezet forradalmasításához, és tárjon fel új lehetőségeket a növekedéshez és a sikerhez. Tegye meg karrierje következő lépését a PLC DCS Pro Kft.-vel!

Készen állsz, hogy csatlakozz csapatunkhoz? Jelentkezz most, és induljunk együtt erre az izgalmas utazásra!

Értékesítés

Értékesítési vezető

Teljes munkaidő, Xiamen

Munkaköri kötelezettségek:
  • Használja a webhelyet és a különféle közösségi média platformokat az ügyfélkör bővítésére.
  • Segít a megkeresések megrendelésekké alakításában.
Munkakövetelmény:
  • Főiskolai diploma vagy magasabb, CET-4 vagy magasabb angol nyelvű bizonyítvánnyal. Előnyben részesülnek a nemzetközi kereskedelemből, angol nyelvből vagy kapcsolódó területeken szerzett szakok.
  • Hat hónap vagy több külkereskedelmi tapasztalat (képes friss diplomások is várnak).
  • Pozitív, lelkes hozzáállás az értékesítéshez, sikerre való törekvéssel.

Értékesítési asszisztens

MUNKAKÖRI LEÍRÁS:

Cégünk értékesítési asszisztenseként kulcsszerepet fog játszani értékesítési osztályunk működésének támogatásában. Feladatai közé tartozik a működési stratégia tervezése, a napi adatelemzés, a tartalomfrissítés és a karbantartás, az angol az elsődleges munkanyelv.

KÖTELEZETTSÉGEK:
  • Ismerkedjen meg gyorsan termékeinkkel, és segítsen a terméklistában.
  • Felelős a weboldalainkon (Alibaba International, Független Webhely) található tartalom napi szerkesztéséért, frissítéséért és közzétételéért.
  • Segítségnyújtás a vezető értékesítőknek a dokumentumok (például számlák, szerződések) kezelésében.
  • Támogassa az üzemeltetési felügyelőt az online műveleti feladatokban.
  • Az operatív adatok hatékony rendszerezése és összegzése.
  • A felettesek által kijelölt egyéb feladatokat gyorsan és hatékonyan végezze el.

KÉPESÍTÉSEK:

  • Főiskolai diploma vagy magasabb szintű angol nyelvtudás (fordító is igénybe vehető, angol B 4-es vagy magasabb szint elfogadható).
  • Erős írási és szerkesztési képesség.
  • Jó tervezési, tanulási, kommunikációs és koordinációs készség.
  • Részletorientált, felelősségteljes, őszinte, erős csapatmunka érzékkel.
  • Alapvető irodai szoftverekben jártas: Word, Excel, stb.
  • Alapvető Photoshop ismerete és Alibaba üzemeltetési tapasztalat előnyt jelent.